Правила

1.Загальні правила користування послугами аквапарку «ПЛЯЖ»

1.1. Право на відвідування аквапарку «ПЛЯЖ» надається після отримання на касі електронного браслету. Даний електронний браслет є вхідним квитком на територію аквапарку, ключем від персональної шафки, а також засобом платежу за послуги джакузі, зони «Релакс» та закладів громадського харчування на території мокрої зони аквапарку. Вартість послуг вказана у прейскуранті. При виході з аквапарку відвідувач зобов’язаний оплатити послуги, надані йому на території мокрої зони аквапарку та додатковий час перебування. Інформація про дані послуги міститься на електронному браслеті.

1.2. Відвідувач несе відповідальність за цілісність виданого електронного браслету. Він повинен носити його на зап’ясті руки та пред’являти за вимогою персоналу аквапарку. У випадку втрати електронного браслету його власник повинен відшкодувати вартість браслету у розмірі 500 грн., у разі пошкодження браслету – 50 грн. Забороняється виносити електронний браслет за межі аквапарку «ПЛЯЖ».

УВАГА! Зауваження відвідувачів щодо справності та цілісності браслета приймаються лише у момент видачі його у касах аквапарку. Якщо відвідувач перетнув за допомогою браслета турнікет – це означає, що він отримав у касира справний та неушкоджений браслет.

1.3. Одержавши електронний браслет, кожен відвідувач зобов’язується дотримуватись Правил відвідування аквапарку «ПЛЯЖ», а також підтримувати чистоту і порядок на території аквапарку. При порушенні Правил відвідування аквапарку «ПЛЯЖ» відвідувач несе повну відповідальність згідно з даними Правилами і чинним законодавством України.

1.4. При відвідуванні аквапарку «ПЛЯЖ» організованою групою, до складу якої входять неповнолітні особи, відповідальність за дотримання Правил відвідування аквапарку «ПЛЯЖ» несе керівник групи. Якщо учасниками групи є повнолітні особи, відповідальність за дотримання Правил відвідування аквапарку «ПЛЯЖ» несе кожен учасник групи особисто.

2. Порядок та умови перебування на території аквапарку «ПЛЯЖ»

2.1. Рішення про тривалість перебування на території аквапарку кожен відвідувач приймає самостійно. Оплата наданих послуг здійснюється в касах аквапарку «ПЛЯЖ».

2.2. Час перебування в аквапарку нараховується від моменту придбання вхідного квитка (електронного браслету) до моменту його здачі на касі.

2.3. При неповному використанні оплаченого часу грошове відшкодування не проводиться.

2.4. У випадку виникнення непередбачуваних технічних несправностей атракціонів та неможливості їх використання, зниження цін на перебування в аквапарку і/або грошове відшкодування не здійснюється.

2.5. При перевищенні ліміту оплаченого часу відвідувач зобов’язаний додатково оплатити використаний час згідно з прейскурантом, затвердженим Головою правління ТОВ «КВВС».

2.6. Відвідувачі мають право перебувати на території аквапарку тільки у встановлені години роботи аквапарку «ПЛЯЖ».

Години роботи аквапарку – 07.00-22.00, водні атракціони працюють з 16.00 до 20.45 год. у будні та з 10.00 до 20.45 у вихідні, у святкові дні та у час шкільних канікул.

2.7. Закінченням відвідання аквапарку вважається перетин користувачем турнікета в протилежному напрямку з обов’язковою здачею браслета.

2.8. Придбавши квиток на цілий день відвідувач має право одного входу та виходу через касу.

3. Правила перебування у Розважальній зоні аквапарку «ПЛЯЖ»

3.1. Відвідувачі зобов’язані залишати верхній одяг у гардеробі.

3.2. Забороняється заходити на територію Розважальної зони аквапарку «ПЛЯЖ» у вуличному взутті.

3.3. Отримавши електронний браслет, відвідувач повинен пройти у роздягальню, переодягнутись, скласти речі у шафку номер якої відповідає номеру браслету і закрити її.

3.4. Використання інших засобів для зачинення шафок, окрім передбачених, не допускається. Адміністрація аквапарку «ПЛЯЖ» залишає за собою право демонтувати непередбачені замикаючі пристрої без відома відвідувача.

3.5. Перед входом до Розважальної зони аквапарку «ПЛЯЖ», відвідувач повинен прийняти душ. Забороняється втирати у шкіру різноманітні креми і мазі, а також використовувати в душових кабінках скляну тару. Вхід у мокру зону аквапарку з макіяжем заборонено.

3.6. Забороняється приносити в Розважальну зону аквапарку будь-які вироби зі скла, в тому числі посуд, а також мило, шампуні, лосьйони, інші косметичні засоби та хімічні речовини.

3.7. Дозволена форма одягу для жінок у Розважальній зоні аквапарку «ПЛЯЖ» – купальний костюм, для чоловіків – плавки (заборонено одягати шорти нижче коліна).

3.8. Забороняється плавати у спортивному 50-ти м басейні без шапочки для плавання.

3.9. Адміністрація аквапарку не несе відповідальності за збереження речей (рушників, гумових тапочок, тощо) залишених на території аквапарку без нагляду.

3.10. Відвідувачам атракціонів і басейнів не рекомендовано носити купальні костюми з поясами, заклепками, пряжками, металевими прикрасами задля безпеки.

3.11. Відвідувачам атракціонів і басейнів не рекомендується носити окуляри, ювелірні вироби і декоративні прикраси, задля безпеки.

3.12. Забороняється вживання їжі та напоїв в непередбачених для цього місцях, зокрема у басейнах аквапарку, в саунах та ін.

3.13. Забороняється приносити в аквапарк продукти харчування і напої.

3.14. Забороняється приносити на територію аквапарку вогнепальну, газову, пневматичну і холодну зброю, колючі і ріжучі предмети, а також вибухові і легкозаймисті речовини.

3.15. Забороняється заходити на територію аквапарку з тваринами, птахами, рептиліями та ін.

3.16. Паління заборонено на всій території аквапарку «ПЛЯЖ». За паління на території аквапарку «ПЛЯЖ» відвідувач буде зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 500 гривень.

3.17. На території аквапарку «ПЛЯЖ» забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність, а також фото- та відеозйомку без відповідного дозволу адміністрації.

3.18. Особам, поведінка яких може заважати відпочинку інших відвідувачів аквапарку «ПЛЯЖ», або особам, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, може бути відмовлено у праві на відвідування аквапарку.

3.19. Персонал аквапарку «ПЛЯЖ» залишає за собою право вживати відповідні заходи щодо відвідувачів, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, у психічно неврівноваженому стані, а також щодо відвідувачів, які не реагують на зауваження персоналу аквапарку «ПЛЯЖ» і не дотримуються даних Правил відвідування аквапарку «ПЛЯЖ».

3.20. Якщо відвідувач порушує дані Правила відвідування аквапарку «ПЛЯЖ», він позбавляється права користування послугами аквапарку без грошового відшкодування за невикористаний час.

3.21. Відвідувачам аквапарку «ПЛЯЖ» забороняється заходити в технічні і службові приміщення на території аквапарку. Відвідувачі, які зайшли в такі приміщення, несуть повну відповідальність за несправності і аварії, що трапились у цій зоні.

3.22. Відвідувачам забороняється турбувати працівників аквапарку «ПЛЯЖ», а також інших відвідувачів, грою на музичних інструментах, використанням аудіо- і відеоапаратури, переговорних пристроїв, шумом, свистом, співом, або іншими способами. Адміністрація аквапарку «ПЛЯЖ» не несе відповідальності за пошкоджені на території комплексу електронні прилади.

3.23. Забороняється використовувати зону «RELAX», душові у цілях особистої гігієни (гоління, прання особистих речей).

3.24. Спільне перебування чоловіків і жінок у зоні «Релакс» дозволено лише у купальних костюмах.

3.25. Після перебування у лазнях та саунах, перед тим як зайти у басейн необхідно прийняти душ.

4. Правила безпеки у Розважальній зоні аквапарку «ПЛЯЖ»

4.1. Усі відвідувачі зобов’язуються дотримуватись техніки безпеки при пересуванні сходовими маршами та при перебуванні на стартових площадках атракціонів.

4.2. Забороняється залишати дітей віком до 10 років без нагляду на всій території аквапарку «ПЛЯЖ».

4.3. Забороняється стрибати і пірнати у воду з бортиків джакузі і басейнів.

4.4. Забороняється бігати та штовхати інших відвідувачів в зоні басейнів.

4.5. Забороняється спускатися з гірок у наступних положеннях: стоячи на ногах, лежачи на животі або головою вперед. Відвідувач зобов’язаний починати спуск з гірок у положенні сидячи ногами вперед або лежачи на спині згідно з «Правилами користування атракціонами аквапарку «ПЛЯЖ».

4.6. Перед спуском з гірки детально ознайомтесь з правилами користування даною гіркою.

4.7. Користування атракціонами аквапарку «ПЛЯЖ» відбувається згідно з інструкціями. Спуск з гірки можна починати тільки після стартового світлового сигналу і тільки після того, як гірка звільниться від людей, а попередній відвідувач завершить свій спуск.

4.8. Забороняється спускатися з гірок в усіх випадках відключення автоматичної подачі води на гірки.

4.9. Особи, довжина волосся яких становить більше 40 см, повинні підбирати волосся з метою безпеки та гігієни.

4.10. З метою запобігання можливим травмам, після спуску з гірок у басейн відвідувач повинен негайно покинути відповідну зону приймального басейну.

4.11. Порядок виходу відвідувачів на всі атракціони регулюють представники служби рятівників. Відвідувачі повинні виконувати усі вказівки і прохання рятівників та інших працівників аквапарку «ПЛЯЖ».

4.12. Допуск дітей на водні атракціони відбувається згідно з правилами експлуатації водних атракціонів.

4.13. Особи віком до 10 років мають право відвідувати аквапарк «ПЛЯЖ» тільки у супроводі дорослих.

4.14. Особи до 12 років повинні знаходитись у Зоні «RELAX» тільки у супроводі дорослих.

4.15. Дорослі відвідувачі, вага яких перевищує 130 кг, не допускаються до користування водними гірками.

4.16. Вагітним жінкам забороняється спускатися з водних гірок.

4.17. Відвідувачам з серцево-судинними захворюваннями, нервовими розладами, а також астмою, епілепсією та хворобами хребта забороняється користуватись атракціонами Розважальної зони аквапарку «ПЛЯЖ» .

4.18. Особам, які мають ознаки інфекційних хвороб шкіри, відкриті рани, ознаки інших видів захворювань, а також ознаки недостатньої особистої гігієни, забороняється відвідувати аквапарк «ПЛЯЖ». Відвідувачі, що порушили дане правило і завдали шкоди здоров’ю інших відвідувачів аквапарку, несуть адміністративну відповідальність.

4.19. При ознаках нездужання або травмах відвідувач повинен звернутися в Пункт допомоги аквапарку «ПЛЯЖ».

Адміністрація аквапарку «ПЛЯЖ» не несе відповідальності за травми і пошкодження, що сталися внаслідок недотримання і порушення данихПравил відвідування аквапарку «ПЛЯЖ».

5. Обов’язки і відповідальність відвідувачів аквапарку «ПЛЯЖ»

5.1. У випадку завдання матеріальних збитків аквапарку «ПЛЯЖ», відвідувач зобов’язаний відшкодувати дані збитки у повному обсязі.

5.2. Дорогоцінні речі, ювелірні прикраси, документи тощо відвідувачу рекомендується залишити у сейфах на службі інформації. Адміністрація не несе відповідальності за вище перелічені речі, якщо вони залишені відвідувачами у гардеробі, індивідуальних шафках або в іншому непередбаченому місці.

5.3. Отримавши електронний браслет, відвідувач погоджується з Правилами відвідування аквапарку «ПЛЯЖ» і зобов’язується їх виконувати.