FAQ

Які саме послуги входять до вартості абонементу?

Після сплати за вхідний квиток та отримання електронного браслета відвідувач може користуватися всіма басейнами та гірками на території Розважальної зони аквапарку “Пляж” протягом часу, за який було сплачено при вході. Перевищення ліміту часу, проведеного в аквапарку, а також додаткові послуги (наприклад, користування зоною “Релакс”) оплачуються додатково, при виході з аквапарку. Детальнішу інформацію читайте у розділі Правила відвідування аквапарку “Пляж”

Які саме послуги входять до вартості абонементу до фітнес-центру аквапарку “Пляж”?

Перелік послуг, надаваний фітнес-центром, залежить від типу абонемента клієнта. Детальніше з типами абонементів та послуг, які до них входять можна ознайомитись в розділі “Ціни” на сторінці фітнес-центру аквапарку “Пляж”

Які постійнодіючі знижки існують на абонементи аквапарку?

В аквапарку «ПЛЯЖ» діють дисконтні картки. Придбавши картку з відповідним номіналом Ви отримуєте знижку на всі послуги спортивно-розважального комплексу. Детальніша інформація про номінали та знижки, які надають картки читайте в розділі «Акції»

Якої температури вода та повітря в аквапарку?

Температура води у спортивному басейні становить 25-26С, у розважальних басейнах – 26-28С, дитячому – 29С. Детальніша інформація з цього приводу – у розділі «Довідка»

З якого віку дітям можна відвідувати аквапарк?

Відвідини аквапарку дозволяється дітям любого віку. Особи, віком до 12 років повинні перебувати в Аквапарку виключно під наглядом батьків. Детальніша інформація – у пункті 2 розділу «Правила безпеки у розважальній зоні аквапарку «ПЛЯЖ» Правил поведінки в Аквапарку

Чи достатня кількість надувних кіл для спуску на гірках у розважальній зоні аквапарку?

Кількість надувних кіл в розважальній зоні аквапарку “ПЛЯЖ” достатня, аби забезпечити пропускну здатність гірок. Пошкоджені та непридатні до вживання кола вилучаються та замінюються новими. Для спуску з гірок також рекомендується використовувати килимки.

Що необхідно взяти з собою для відвідування Аквапарку?

Для відвідування аквапарку Вам необхідно взяти з собою рушник, купальний костюм, змінне гумове взуття та засоби особистої гігієни. Рушники, купальні костюми та гумове взуття на прокат не надаються. Все це можна придбати у спеціалізованому магазині Аквапарку.

Що краще не брати з собою до Аквапарку?

Коштовності, ланцюжки, сережки і іншого роду прикраси. Якщо ж у Вас є цінні речі, рекомендується їх залишити у камерах-шафках для зберігання цінних речей, що знаходяться поруч з рецепцією аквапарку.

Чи потрібно брати з собою гумову шапочку?

Гумова шапочка є обов’язковою для плавання у спортивному 50-ти м. басейні.  Якщо у Вас є бажання, можете плавати в гумовій шапочці і в інших басейнах та відвідувати гірки і водні атракціони. Жінкам рекомендуємо для зручності та безпеки заколювати волосся.

З якого віку потрібно оплачувати вхід за дитину?

Діти до 1 м. ростом можуть відвідувати аквапарк безкоштовно.Діти до 1,50 м – користуються пільговим тарифом

Дозволяється брати їжу в Аквапарк чи ні?

Їжу в Аквапарк брати не можна. Тут є бар «Тропік» (в мокрій зоні аквапарку), Yummy bar, де Ви можете обрати страви на будь-який смак.

Чи є в Аквапарку фени?

В Аквапарку є достатньо фенів для сушіння волосся, приносити з собою їх не потрібно.

Чи потрібно пред’являти медичну довідку при відвідуванні Аквапарку?

При відвідування аквапарку Вам не потрібно пред’являти будь-які медичні довідки.