Студія засмаги

Години роботи:

Пн. – Сб. 10.00 – 21.00

Нд. 10.00 – 18.00

Cтудія засмаги містить 2 найновіших вертикальних турбо-соляріїв лінії MEGASUN та горизонтальний солярій LOTUS, UWE. Спеціальні ультрафіолетові лампи мають захисну здатність, вони з легкістю розвіють міф про шкідливість солярію і зроблять вашу засмагу неперевершеною.

Зниження настрою і життєвого тонусу в холодний період року, на думку вчених, виникає через нестачу сонячного світла.

Для того, щоб точно визначити, скільки часу ви можете провести в солярії, бажано знати свій фототип.

Всього фототипів чотири:

“Англія”: cвітле (русяве або руде) волосся, світла тонка шкіра з веснянками, блакитні або сірі очі. Загар виникає поволі і виявляється не відразу. Люди цього фототипу частіше за інших отримують сонячні опіки.

Час природного захисту шкіри – 5 хвилин.

“Швеція”: cвітле волосся, світла, відносно щільна шкіра без веснянок, блакитні, сірі або зелені очі. Загар виявляється поступово, велика вірогідність сонячних опіків.

Час природного захисту шкіри – 5-8 хвилин.

“Іспанія”: каштанове волосся, карі очі, щільна шкіра оливкового кольору. Загар виявляється швидко, сонячні опіки бувають рідко.

Час природного захисту шкіри – 8-10 хвилин.

“Бразилія”: волосся червоно-коричневе або чорне, смуглява шкіра і карі або чорні очі. Загар виявляється швидко, лягає рівно, сонячні опіки виключені.

Час природного захисту шкіри – 10-12 хвилин.

Солярій як «безпечне сонце» діє у будь-яку пору роки, за будь-яких погодних умов. Це дуже зручно при нашому ритмі життя і великій кількості холодних днів в році. Сонячні промені сприятливо впливають на психологічний стан і на Ваш організм в цілому. Ультрафіолет підвищує захисні функції організму, його опірність багатьом хворобам. Ми потребуємо сонячних променів!

Солярій і наша шкіра

Так як в нашій країні сонячна і ясна погода буває не так вже й часто, шкірі не вистачає вітаміну D. Він сприяє зміцненню імунітету, поліпшенню кровообігу, а також сприятливо впливає на деякі шкірні захворювання: псоріаз, нейродерміт і так далі. Але засмагати потрібно помірно, в іншому випадку перебір сонячних ванн старить шкіру. Загалом, не більше п’ятнадцяти хвилин два-три рази на тиждень здоров’ю і красі принесуть користь.

Солярій та його переносимість

Солярій не рекомендований вагітним жінкам, тому що в них виробляється гормон, що створює пігментно-активуючий ефект, в результаті чого на обличчі можуть проявлятися коричневі плями.

Перевага солярію в тому, що регулюється інтенсивність випромінювання, мінус – в солярії джерело випромінювання знаходиться ближче до шкіри. Згідно з деякими дослідженнями, вироблення вітаміну D знижує захворюваність на рак грудей.

Солярій та запобіжні заходи

“Штучне сонце” любить чисту шкіру. Обов’язково потрібно знімати декоративну косметику і сходити в душ. Тоді засмага буде більш глибокою і ляже рівніше. Краще не користуватися милом і гелями для душу перед сеансом.

Особливу увагу варто приділити кремам. Вибір хорошого засобу – це запорука успіху, підбирається в залежності від типу шкіри і ефекту, якого людина хоче досягти. Він убереже шкіру від опіків, зволожить та наситить її. На губи також наноси спеціальну помаду, відгородивши їх тим самим від шкідливого випромінювання.

Для чого ж потрібно одягати спеціальні окуляри? Очне віко занадто тонке, щоб перешкоджати проникненню випромінювань, тому при засмазі є ризик одержання опіку сітківки. 

Солярій і настрій

Ультрафіолет активізує обмін речовин, тому після солярію постарайтеся трохи відпочити і розслабитися, випийте фруктовий сік або зелений чай з великим вмістом вітаміну С. Засмагаючи в солярії, Ви підтримуєте свій імунітет і допоможете організму справлятися з деякими простудними хворобами. І якщо Ви перебуваєте в депресії або просто в поганому настрої, то в солярій Вам пряма дорога!  УФ – промені благотворно впливають на нашу душевну рівновагу, вони здатні прогнати стрес. У процесі прийому сонячних ванн відбувається вироблення ендорфінів, яке робить процедуру ще приємнішою.

Загалом, якщо підводити підсумок, то знайдеться багато “за” і “проти” цієї приємної процедури. Невже тікати від цього, як від чуми? Адже ж так хочеться красиву, рівну, шоколадну шкіру. Головне – це знати міру, дотримуватися усіх цих рекомендацій і загоряти собі на здоров’я.