Перевоплощение «назад в 90-ые»

В Фитнесс — центре «ПЛЯЖ» продолжается перевоплощение Александр Чернологов «назад в 90-ые»

Советуем прочитать короткое интервью о первых изменениях!

ФЦ: Доброго дня, п. Олександр. Раді Вас бачити. Як тривають Ваші перевтілення «назад у 90-ті»?

 

Олександр: Вітання! Ви знаєте, погано… перестають друзі та знайомі впізнавати )))) Якби вам так навести приклад, щоб одразу зрозуміти, що все круто… Уявіть собі, що ви взяли до рук мішок на 15 кг і потім прив’язали його до живота і ходите таким чином постійно. А потім настає момент, коли ти позбуваєшся цього мішку.

ФЦ: Ми вже встигли оцінити Ваші результати. З моменту нашої останньої зустрічі зміни вражаючі. А що стало причиною почати відвідуваи ФЦ , чому саме фітнес — центр «ПЛЯЖ» ? Які були труднощі?

Олександр: Я вам просто розповім коротку історію
вечір на кухні. розмови з дружиною в жартівливому ключі: — подивись який я сексі. — саш, ти не сексуальний, — ахаха, смішне — та я не жартую… — хм…..
Це стало найголовнішою мотивацією…
Олег Гарматій прийняв виклики, які були поставлені: я багато їм і багато дегустацію по роботі. Пізні вечері — це все в ходить в мій звичний робочий режим. Окрім того в мене проблема з хребцями поперекового відділу, що теж ускладнює процес тренування. Але завдяки Олегу я ні разу не «виповзав» з тренування і мене ніколи не мучила крепатураФЦ: Ми раді, що Ви задоволені Вашею співпрацею з тренером Олегом. А чи є у Вас якась улюблена вправа або тренажер?) 

Олександр: Улюблена вправа — качати прес, після якого я трішки полежу на килимку і піду на бар за протеїновим коктейлем)

 

ФЦ: Добре, що є така можливість трішки розслабитись 🙂 Отож, ми з задоволенням продовжуємо спостерігати за Вашими змінами та бажаємо легких та плідних тренувань!

Олександр: Дякую, приємно перебувати в приємній атмосфері приватних тренерів та відвідувачів)

 

ФЦ: Дуже Вам дякую, що виділили трішки свого часу, щоб відповісти на запитання) Гарного дня!
17426325_1409868112367549_3036014477888107830_nunnamed